Brakarz, Drwal-Pilar -Kursy dofinansowane z UE

Styczeń 27, 2017 - 14:46

Pojawiła się możliwość uczestnictwa studentów trzeciego roku studiów  stacjonarnych, którzy nie ukończyli 24 lat w projekcie "Akademia Aktywności" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach  Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój.

Projekt wstępnie zakłada dwa moduły szkoleniowe, które mogą państwa zainteresować tj. "Brakarz" i "Drwal - Pilarz", które to będą finansowane ze środków UE. Kursy przeznaczone dla studentów broniących w tym roku swoje prace licencjackie.

W celu omówienia kryteriów naboru i szczegółów Państwa ewentualnego  udziału w szkoleniach zapraszam na spotkanie, które odbędzie się 31  stycznia o godzinie 19 w sali wykładowej CN-1 Coll. Cieszkowskich (na parterze).

dr hab. Tomasz Jelonek

Prodziekan ds. Nauki i Rozwoju Wydziału Leśnego