I Mistrzostwa Polski Leśników w Łucznictwie 3D

Kwiecień 04, 2017 - 14:33

Nadleśnictwo Warcino wraz z Wydziałem Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, Sekcją Łuczniczą Koła Leśników, Stowarzyszeniem Noteccy Łucznicy organizuje  "I Mistrzostwa Polski Leśników w Łucznictwie 3D o puchar Generalnego Dyrektora Lasów Państwowych- Warcino 2017

Turniej odbędzie się 10 czerwca na terenie Nadleśnictwa Warcino. Do pokonania będzie trasa ok 4-5 km na której ustawionych będzie 28 celów w rozmiarach 1;1. Szczegóły w regulaminie. Już dziś można zapisywać się online na stronie https://elektronicznezapisy.pl/event/1477.html .Ilość miejsc ograniczona.

Zapraszamy do Warcina!

"Turniej przeznaczony dla pracowników Lasów Państwowych, pracowników Parków Narodowych, studentów wydziałów leśnych, uczniów szkół średnich leśnych, osób legitymujących się wykształceniem leśnym, członków sekcji łuczniczych działających przy wydziałach i szkołach średnich leśnych"

Regulamin mistrzostw