Konkurs na mema z orangutanem zakończony

Maj 16, 2018 - 13:59

Z ponad 100 prac zgłoszonych do konkursu „Zrób mema z orangutanem - wygraj smartfona!”  komisja konkursowa nominowała pięć. Ostatni etap konkursu odbywał się za pośrednictwem portalu Facebook i polegał na zbieraniu polubień. Zwycięzcą została Joanna Jaworska, która dla swojego mema uzyskała najwięcej (927) polubień. Tym samym zdobyła nagrodę główną, w postaci smartfonu Samsung Galaxy J5.

Wyróżnienia za swoje prace uzyskali:

• Kaja Muszyńska (746 polubień) - nagroda dodatkowa koszulka KaRoKa z orangutanem
  • Bartłomiej Plamowski (159 polubień) - nagroda dodatkowa koszulka KaRoKa z orangutanem
  • Marlena Baranowska (38 polubień)
  • Beata Miętus (20 polubień)

Prace nominowane wyłoniono i opublikowano 15 marca 2018 roku, a zbieranie polubień trwało do 20 kwietnia 2018 r. Nagrody i dyplomy zostaną rozesłane pocztą.

Celem konkursu było promowanie akcji "Nie jem palmowego - chronię orangutany". Jego organizatorami byli: Wydział Leśny oraz Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu UPP, a fundatorami nagród: Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu i firma KaRoKa.

Andrzej Węgiel

Tags: