Najnowsze wiadomości i artykuły

Latest

Polskie holki w czeskim lesie

W czasie stażu, uczestniczyły one w pracach leśnych wykonywanych na co dzień przez tamtejszych leśników.  Była to doskonała okazja do zapoznania się z funkcjonowaniem  lasów oraz do poznania fauny i flory  morawskiego kraju.

Read More

8. Edycja Zielonego Roweru z akcentem Wydziału Leśnego UPP

Każdy z nich był oceniany za przeprowadzenie zajęć lekcyjnych. Wieczorem edukatorzy wysłuchali wykładu pt.„ Jak możemy chronić lasy tropikalne”.

Read More

Uwaga ruszył nabór na studia podyplomowe

- Zarządzanie przedsiębiorstwem w leśnictwie i ochronie przyrody”.  Zajęcia w ramach poszczególnych przedmiotów mają na celu przede wszystkim przekazanie słuchaczom aktualnego stanu wiedzy na temat organizacji i zarządza

Read More

Piknik Naukowy w Chodzieży

Tegorocznym tematem była Flora i Fauna, więc opowieści o kleszczach i chorobach przez nie przenoszonych dobrze pasował. Mieliśmy możliwość opowiadać o wynikach badań jakie prowadzimy na terenie właśnie tego powiatu.

Read More

Zapraszamy do udziału w 3. Chodzieskim Pikniku Naukowym pn.: „Fauna i Flora Wielkopolski”.

Na stoiskach edukacyjnych poszczególnych podmiotów czekają na uczestników liczne ekspozycje, pokazy i możliwość wykonywania różnorodnych doświadczeń.

Read More

Zapraszamy na Międzynarodowe Targi Maszyn i Narzędzi dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA

Na stoisku Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, będą mieli państwo okazję do spotkania się z pracującymi na naszym wydziale ekspertami.

Read More

BULiGL zatrudni absolwentów Wydziału Leśnego

Mile widziane:

  • Znajomość oprogramowania ArcGIS
  • Prawo jazdy kategorii B

 Podania proszę składać na adres:

Read More

Strony

stat4u