Obrona publiczna mgr. inż. Łukasza Lewaszkiewicza i mgr inż. Moniki Starosty-Grali

luty 05, 2018 - 13:23

Dziekanat   Wydziału   Leśnego   Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu uprzejmie zawiadamia, że:

• dnia  8 lutego 2018 r.  (czwartek)  o  godzinie  10,00  odbędzie  się  publiczna  obrona  doktorska  mgr. inż. Łukasza Lewaszkiewicza nt.: „Relacyjny model do oceny oddziaływania maszynowych technologii pozyskiwania i zrywki drewna w średniowiekowych drzewostanach sosnowych”. Publiczna obrona doktorska odbędzie się w sali Katedry Inżynierii Leśnej, Poznań, ul. Wojska Polskiego 71 C.
  • dnia  8 lutego 2018 r.  (czwartek)  o  godzinie  11.00  odbędzie  się  publiczna  obrona  doktorska mgr inż. Moniki Starosty-Grali nt.: „Próba określenia opłacalności hodowli wybranych lasotwórczych gatunków drzew na przykładzie nadleśnictw Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Pile” w sali Katedry Łowiectwa i Ochrony Lasu w Dworku, Poznań, ul. Wojska Polskiego 71E.