Sekcja Techniki Leśnej Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu na Konferencji dla Zuli

Marzec 06, 2017 - 08:05

Dnia 4 marca 2017 członkowie  Sekcja Techniki Leśnej Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu  udała się na konferencje dla Zuli, która odbyła się na lotnisku w Borsku (Kaszuby).

Pomimo spóźniających się pociągów i wielu pas nieszczęść dotarliśmy do Borska. Na konferencji mogliśmy zobaczyć wiele rodzajów maszyn leśnych, jak i również oferty osprzętu, usług finansowych. Zaznajomiliśmy się z nowymi trendami i ofertami panującymi na rynku ( 44 stanowisk). Atrakcją konferencji były pierwsze w Polsce Zawody Operatorów Skiderów.

Karolina Łangowska