Studenci leśnictwa w gronie laureatów Sesji Studenckich Kół Naukowych UP w Poznaniu

Maj 12, 2017 - 14:15

11 maja 2017 r w Ośrodku Naukowo Dydaktycznym w Zielonce odbyła się Sesja Studenckich Kół Naukowych Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Studenci z Wydziału Leśnego znaleźli się w gronie laureatów.

Laureaci: Małgorzata Hoppe oraz Jan Anuszkiewicz

Obrady podzielone były na sekcje: Techniczną, Przyrodniczą, Nauk Ekonomiczno-Społecznych oraz Sesję Posterową. Zaprezentowano dorobek naukowy z 19 z  działających na naszym Uniwersytecie studenckich kół naukowych. Wygłoszono ogółem 29 referatów, w tym: 6 w Sekcji Nauk Technicznych, 13 w Sekcji Nauk Ekonomiczno–Społecznych, 10 w Sekcji Przyrodniczej, natomiast w Sekcji Posterowej przedstawiono 14 plakatów.

II miejsce w Sekcji Przyrodniczej” zdobyli  Małgorzata Hoppe oraz Jan Anuszkiewicz (Sekcja Teriologiczna Koła Leśników), którzy przedstawili referat  „Zasiedlenie Budek dla Nietoperzy w Drawieńskim Parku Narodowym w latach 2013-2016”.

Wyróżnienie w  Sekcji  Przyrodniczej zdobyli  Konrad Kapajczyk, Mateusz Wiśniewski, Michał Rybicki  (Sekcja Historii Leśnictwa Koła Lesników), którzy przedstawili referat „ Historia rozświetlona nowoczesnością „.