Studenckie spotkanie z profesorem Dariuszem Gwiazdowiczem

Grudzień 15, 2016 - 11:46

W środę (14.12.2016 r.) Koło Leśników miało przyjemność zaprosić wszystkie zainteresowane osoby na spotkanie z prof. dr. hab. Dariuszem Gwiazdowiczem, które odbyło się w "Dużej Dziupli" w D.S. Przylesie. Pomimo późnej godziny osób chętnych, które przyszły na prelekcję nie brakowało. Oprócz wysłuchania, często bardzo zabawnych, opowieści dowiedzieliśmy sie również wielu rzeczy na temat samego podróżowania, problemów i przygód z tym związanych.

Jedną z najważniejszych rzeczy jaką powiedział profesor niewątpliwie jest żebyśmy pamiętali że najważniejsze w życiu by podróżować są nie pieniądze, czy znajomość języka, ale chęć zobaczenia świata niezależnie od wszystkich przeszkód, czy przeciwności.

Mamy nadzieję, że każdy student dowiedział sie wielu ciekawych rzeczy na temat poróżowania oraz wzbogacił swoje marzenia o nowe miejsca, które chciałby zobaczyć w niedalekiej przyszłości.

Tekst Agnieszka Urbaniak​

Fot. Marek Jaskólski