V Ogólnopolska Studencka Konferencja Teriologiczna

Marzec 21, 2017 - 08:26

Sekcja Teriologiczna Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu  oraz Sekcja Koła Naukowego Teriologów Uniwersytetu Wrocławskiego mają przyjemność zaprosić na V Ogólnopolską Studencką Konferencję Teriologiczną.

Patronat Honorowy:
Dziekan Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu- prof. dr hab. Piotr Łakomy
Dziekan Wydziału Nauk Biologicznych Uniwersytetu Wrocławskiego- dr hab Dariusz Skarżyński prof. UWr
Polskie Towarzystwo Etologiczne- PTEtol
Stowarzyszenie dla Natury “Wilk”

Komitet Naukowy:
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu- dr hab Witold Grzywiński prof. nadzw
Uniwersytet Wrocławski- dr hab Konrad Hałupka
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu- dr hab. Mirosław Jurczyszyn
Uniwersytet Warszawski- dr Robert Mysłajek
Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu- dr inż. Andrzej Węgiel

Organizatorzy:

Sekcja Teriologiczna Koła Leśników Uniwersytetu przyrodniczego w Poznaniu

Sekcja Koła Naukowego Teriologów Uniwersytetu Wrocławskiego

Konferencja rusza w świat i tym razem spotykamy się w dniach 18-21 maja w Poznaniu. Podobnie jak w ubiegłym roku dwa pierwsze dni są częścią warsztatowo-turystyczną, a w ścisły weekend spotykamy się dzielić Waszymi dokonaniami naukowymi.

Wydarzenie jest kontynuacją podjętej w ubiegłych latach inicjatywy mającej na celu umożliwienie młodym naukowcom wymianę doświadczeń, poszerzenie ich wiedzy oraz nawiązanie nowych kontaktów. Zapraszamy studentów, doktorantów i pracowników naukowych zainteresowanych tematyką z zakresu biologii, ekologii i etologii ssaków oraz wszystkich pasjonatów przyrody.

W Konferencji można wziąć udział:

• wygłaszając 15-minutowy referat, po którym czeka Was 5-minutowy taniec z nawałnicą pytań
  • prezentując poster – umysłowy sparring w zwarciu
  • bez wystąpienia, acz jako czynny uczestnik dyskusji i sporów naukowych

W tym roku planujemy eksperymentalną sesję po angielsku, wycieczkę tropem bobra oraz moc warsztatów. Zapewniamy mnóstwo wrażeń i niezapomnianych wspomnień. A na najlepszych oczywiście czekają nagrody!

Waszą uwagę może przykuć opcja wyboru języka prezentacji. Otóż w tym roku planujemy sesję eksperymentalną. Jeżeli zbierze się odpowiednia liczba śmiałków, jedną sesję chcemy poprowadzić w języku angielskim. Pewnie część z Was pomyśli, że przecież to polska konferencja. Ale kto wie... Może za rok zmienimy profil na międzynarodowy?

Jeżeli macie jakieś wątpliwości zapraszamy do kontaktu przez Facebooka lub oskt.awizon@gmail.com. Na zgłoszenia czekamy do 9 kwietnia!

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY UCZESTNIKA:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY ABSTRAKTU: