„Wiszące biblioteki” czyli jak miło spędzić wakacje w mieście

Lipiec 04, 2017 - 09:15

Ogród Dendrologiczny Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, club UpNap  serdecznie zapraszają dzieci wraz rodzicami  oraz wszystkich miłośników książek na  wspólne czytanie w hamakach.

W lipcowe sobotnie poranki pośród drzew Ogrodu Dendrologicznego club Upnap spróbuje oderwać Was od ziemi dzieląc się ulubionymi lekturami. Zaprzyjaźnieni aktorzy co tydzień zabiorą was w krainę wyobraźni. Będzie magicznie, bajkowo i nie-ziemsko!

Startujemy  w sobotę 8 lipca, potem spotykamy się  w każdą kolejną sobotę lipca (15.07 i 22.07) o godz. 10-11 w Ogrodzie Dendrologicznym Wydziału Leśnego Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (ul. Wojska Polskiego 71E, wejście od ulicy Niestachowskiej).

Książki będą dla was czytać wspaniali lektorzy:

Dla tych, którzy wolą sami sobie poczytać, dostępne będą też wiszące biblioteki książkami  dla czytelników w każdym wieku.