Wykład otwarty "Gospodarka leśna w Kotlinie Kongo" - Marcin Makocki

Wykład otwarty "Gospodarka leśna w Kotlinie Kongo" - Marcin Makocki

Marzec 15, 2017 - 08:00

Sekcja Botaniczna Koła Leśników Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu serdecznie zaprasza na wykład Marcina Makockiego pt. „Gospodarka leśna w Kotlinie Kongo”.

Termin: Poznań, 15 marca 2017 r. (środa)

Miejsce: D.S. Przylesie sala „Dziupla”, ul Wojska Polskiego 85, 60-625 Poznań

Rozpoczęcie: 20:00       Wstęp wolny

Marcin Makocki (ur. 1973)- absolwent Technikum Leśnego w Zagnańsku, Wydziału Leśnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie (spec. Dendrologia i Biologia Leśna) i Wydziału Leśnego Colegio de Postgraduados w Meksyku (spec. Ekologia i zagospodarowanie lasów tropikalnych). Od najmłodszych lat zafascynowany lasami tropikalnymi, leśnictwem w tropikach i drewnem egzotycznym. Kiedyś wykładowca akademicki i pracownik naukowy, obecnie prowadzi firmę wyspecjalizowaną w międzynarodowym handlu drewnem. Orędownik racjonalnej gospodarki zasobami leśnymi w tropikach, czynnie zaangażowany w promocję mniej znanych gatunków drewna egzotycznego w poszukiwaniu których odwiedza najdalsze zakątki świata.

W kwietniu 2003 włączony do bazy danych ekspertów programu EuropeAid (wsparcie techniczne Unii Europejskiej dla krajów rozwijających się), jako indywidualny specjalista w następujących dziedzinach: Engineering / Technology, Rural Development / Food Security, Education and Training / Culture and Information.

stat4u