X Piknik Leśników

Czerwiec 02, 2017 - 08:23

Dnia 27.05. 2017 r. (sobota) zorganizowano  dziesiątą edycję Pikniku Leśników. Jak co roku wydarzenie to skierowane było do wszystkich miłośników leśnictwa oraz osób związanych z naszym wydziałem. W imprezie uczestniczyli zarówno aktywni, jak i emerytowani wykładowcy wraz ze swoimi rodzinami, studenci stacjonarni oraz niestacjonarni.

Podczas Pikniku można było wziąć udział w wielu konkurencjach wymagających od zawodników siły fizycznej, zręczności, bądź wiedzy leśnej. Na najlepszych czekały atrakcyjne nagrody ufundowane przez sponsorów. Podczas Pikniku można było zobaczyć pokaz koszykarskiego freestyle’u. Główną gwiazdą naszej muzycznej sceny była Sekcja Muzyczna Koła Leśników UPP, która umilała czas swoim występem.

Cieszy nas fakt, że Piknik Leśników organizowany przez Samorząd Studentów Wydziału Leśnego we współpracy z Władzami Wydziału oraz Ogrodem Dendrologicznym, już na stałe wpisał się w kalendarium Wydziału Leśnego. Jest to doskonała okazja do wspólnej integracji braci studenckiej z wykładowcami.

Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować Dziekanowi Wydziału Leśnego Panu prof. dr hab. Piotrowi Łakomemu, kierownikowi Ogrodu Dendrologicznego dr inż. Tomaszowi Malińskiemu, wszystkim Nadleśnictwom oraz firmie Husqvarna Poland, za udzielone wsparcie niezbędne do organizacji Pikniku Leśników.

Do zobaczenia za rok w nowym miejscu, z nowymi atrakcjami!

Darz Bór!

Maciej Kędzia,Karol Tomczak