Zawody Strzeleckie o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego 2017

Czerwiec 16, 2017 - 08:53

W dniu 09.06.2017r. odbyły się Zawody Strzeleckie o Puchar Dziekana Wydziału Leśnego. Zawody przebiegły zgodnie z zamierzeniami organizatorów, czyli w świetnej atmosferze, duchu zdrowej rywalizacji oraz przede wszystkim z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Po wypowiedzeniu przez Dziekana Wydziału Leśnego prof. dr hab. Piotra Łakomego słynnych słów "zawody uważam za rozpoczęte" rozpoczęła się zabawa. Było to jednak zabawa na bardzo wysokim poziomie. W konkurencjach kulowych na podium uplasowali się:

1. Hubert Piechocki

2. Hubert Banachowski

3.Martin Perzyński

Najwięcej emocji wzbudziły jednak konkurencje śrutowe, w której do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Na przysłowiowym "pudle" stanęli więc:

1. Martin Perzyński

2. Hubert Piechocki

3. Dominik Więcek

Zaszczyt rozdania nagród oraz zamknięcie zawodów przypadł Prodziekanowi ds. Nauki i Rozwoju Wydziału, dr hab. Tomaszowi Jelonkowi.

Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie oraz wsparcie, bez których zawody nie byłyby na tak wysokim poziomie.

Oskar Przymuszała Sekretarz Sekcji Łowieckiej Koła Leśników