Targi

Nasza nauka idzie w knieje…

luty 05, 2019 - 13:21

Nasze stoisko edukacyjne cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem zwiedzających zarówno ze względu na ciekawą ekspozycję, możliwość dyskusji ze specjalistami, ale przede wszystkim ze względu na mnogość zaproponowanych atrakcji. Dla najmłodszych przygotowano szereg zadań i konkursów, było rozpoznawanie tropów zwierząt, odkrywanie leśnych tajemnic

Koło Leśników na Targach Edukacyjnych Eko Forum

Marzec 27, 2018 - 09:53

Mimo 10 m2, które mieliśmy na wyłączność nie byliśmy w stanie pomieścić wszystkich zgromadzonych przez nas, gier, plansz oraz innych leśnych materiałów edukacyjnych. Na szczęście wspólnymi siłami oraz dzięki życzliwości Ogrodu Dendrologicznego i Katedry Łowiectwa Wydziału Leśnego UP w Poznaniu wybraliśmy najciekawsze okazy zwierząt, szyszek oraz różnego rodzaju gier, które urozmaiciły nasze stoisko.

Knieje 2018

luty 12, 2018 - 08:34

Dużą popularnością wśród zwiedzających cieszyło rozpoznawanie tropów w piasku, gry planszowe oraz rysowanie na drewnie. Jedną z głównych atrakcji było budowanie budek.

Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia.

Targi Myślistwa i Strzelectwa - Knieje

Styczeń 31, 2018 - 08:33

Katedra Łowiectwa i Ochrony Lasu Wydziału Leśnego  UPP wraz z Zarządem Okręgowym PZŁ w Poznaniu organizują wspólne stoisko edukacyjne. W związku z tym potrzebujemy chętnych do pomocy wolontariuszy chcących wziąć czynny udział w edukacji przyrodniczej i łowieckiej najmłodszych!

Jeśli masz ochotę pomóc zgłoś swój udział pod adresem: gosiakrokowska@gmail.com

Niesamowita atmosfera gwarantowana. Liczymy na Ciebie!

Link do wydarzenia poniżej:

Zapraszamy do udziału w 3. Chodzieskim Pikniku Naukowym pn.: „Fauna i Flora Wielkopolski”.

Wrzesień 11, 2017 - 09:06

Na stoiskach edukacyjnych poszczególnych podmiotów czekają na uczestników liczne ekspozycje, pokazy i możliwość wykonywania różnorodnych doświadczeń. Wystawcy zadbają o to, aby przekazywane wiadomości były nie tylko interesujące, ale również miały wartość praktyczną.

Strony

Subskrybuj RSS - Targi