UWAGA STUDENCI I ROKU LEŚNICTWA STUDIÓW NIESTACJONARNYCH II STOPNIA

Wysłane przez Jolanta Węgiel w pt., 03/20/2020 - 07:37

Z powodu zawieszenia zajęć nie mieliście Państwo możliwości spotkania się podczas pierwszego zjazdu na Wydziale Leśnym. Nie mieliście też możliwości poznać się i zintegrować. Integracja studentów oraz wykładowców jest w obecnym czasie niezwykle istotna dla zapewniania Państwu kształcenia w sposób zdalny. Staramy się koordynować nasze działania i proponować studentom zajęcia dostosowując je do możliwości i zakresu poszczególnych przedmiotów. Najważniejszy jest w tej chwili kontakt z osobami reprezentującymi poszczególne roczniki. Niestety nie mieliście Państwo możliwości wybrania swojego starosty. Chciałbym poinformować, że w Państwa imieniu zaczęła działać Pani Izabela Polak, która rozesłała już do wszystkich maila z pierwszymi informacjami.

Dlatego bardzo Państwa proszę odbierajcie i odpowiadajcie na wysyłane maile. Im wcześniej się zintegrujecie, tym łatwiej nam będzie zaproponować Państwu kształcenie w formie zdalnej.

Prof. dr hab. Piotr Łakomy

Dziekan Wydziału Leśnego