Jolanta Węgiel

Latest posts from Jolanta Węgiel

Latest

Kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia drugiego stopnia na kierunku Leśnictwo III edycja

Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa Oddział w Poznaniu informuje, że organizuje w porozumieniu z Wydziałem Leśnym Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, kurs przygotowawczy dla kandydatów na studia drugiego stopnia na ki

Czytaj ...

Z cyklu publikacje naszych pracowników - Systematyczne znaczenie cech morfologicznych pyłku wybranych gatunków z rodzaju Rubus (Rosaceae)

Badaniami objęto 58 gatunków jeżyn reprezentujących większość podgatunków oraz wszystkie sekcje i serie rodzaju Rubus L. występujące w Polsce.

Czytaj ...

Studenci - zapraszamy do udziału w Projekcie "Najlepsi z Natury!

Studenci - zapraszamy do udziału w Projekcie "Najlepsi z Natury!", o którym być może jeszcze nie słyszeliście, a w którym warto wziąć udział.

Czytaj ...

VI posiedzenie Rady Naukowej Dyscypliny Nauki Leśne na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu

12 maja odbyło się, szóste w kadencji, a pierwsze w formie zdalnej, posiedzenie Rady Naukowej Dyscypliny Nauki Leśne. Do transmisji wykorzystano platformę ZOOM. Przewodniczący Rady - prof. dr hab.

Czytaj ...

Wpływ pory roku na częstość i stopień uszkodzeń drzew podczas trzebieży wczesnej w drzewostanach olchy czarnej w Polsce

Użytkowanie drzewostanów olchowych, które rosną głównie na siedliskach podmokłych jest utrudnione przede wszystkim ze względu na wysoki poziom wód gruntowych, okresowo lub stale utrzymujące się podtopienie oraz gleby torfowe o niskiej nośności.

Czytaj ...

Nie żyje Tomasz Ogrodowczyk

Tak Tomek mówił o swojej twórczości

Czytaj ...

Strony