Wydział Leśny UPP nominowany do tytułu SYMBOL SYNERGII NAUKI I BIZNESU 2020

Wydział Leśny UPP nominowany do tytułu SYMBOL SYNERGII NAUKI I BIZNESU 2020

Marzec 04, 2020 - 08:50

Wydział Leśny Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu znalazł się w gronie nominowanych do tytułu SYMBOL SYNERGII NAUKI I BIZNESU 2020 za projekt „Wielkopolska Regionalna Inicjatywa Doskonałości w obszarze nauk o życiu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu”.

Symbol to ogólnopolski program promocyjny prowadzony od 8 lat przez redakcję „Monitora Biznesu”, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z „Rzeczpospolitą” oraz „Monitora Rynkowego”, niezależnego dodatku do „Dziennika Gazety Prawnej”.

Symbole są wyrazem docenienia dotychczasowych działań i osiągnięć. Honorowane są firmy i instytucje, których marka stała się reprezentatywna i tożsama z działalnością całej branży. Program Symbol, prowadzony w oparciu o ścisłą metodologię, jest programem potwierdzającym najwyższą jakość, skuteczność zarządzania i polityki zrównoważonego rozwoju. Laureaci programu to firmy i instytucje, cechujące się innowacyjnością, rozumiejące rolę prestiżu w zapewnieniu silnej pozycji na rynku i przekształcające swoje środowisko za pomocą inteligentnych mechanizmów opartych na wiedzy i kompetencji.

Iwona Cieślik

Rzeczniczka prasowa

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu