Wydział Leśny w Poznaniu – najlepszy wybór dla Absolwenta Technikum!

Wrzesień 26, 2018 - 10:53

25 września 2018 roku na Naszym Wydziale kolejny raz gościliśmy grupę Maturzystów z Technikum Leśnego w Rogozińcu. Odwiedziła nas liczna grupa uczniów zainteresowanych podjęciem studiów na Wydziale Leśnym. Stąd tematem przewodnim spotkania były informacje związane z rekrutacją. Gości przywitał pan Prodziekan dr hab. Robert Kuźmiński, a ciekawą prezentację dotyczącą Stypendium Lasy Świata przedstawiła Pani Jolanta Węgiel. Po wykładzie Gości czekał słodki poczęstunek, a następnie spacer do legendarnego „Przylesia”, Centrum Kultury Fizycznej, biblioteki i  Collegium Maximum.

Czwartoklasistom życzę powodzenia na maturze! Pani Aleksandrze Kratowicz-Wiśniewskiej i Pani Agnieszce Wachowiak dziękuję za miłą i owocną współpracę!

Do zobaczenia w październiku 2019 roku! Naprawdę warto!

M. Baranowska