Zaproszenie z okazji Międzynarodowego Dnia Bez Oleju Palmowego

Styczeń 22, 2020 - 09:18

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu zaprasza na cykl wykładów:

Olej palmowy - fakty i mity

• Tropikalne lasy deszczowe Borneo i Sumatry – Andrzej Węgiel
  • Co powinniśmy wiedzieć o oleju palmowym? – Marta Molska
  • Wpływ oleju palmowego na zdrowie Natalia Główka

Wykłady odbędą się w dniu 31 stycznia 2020 r. (piątek) w sali A Collegium Maximum Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu (Poznań, ul. Wojska Polskiego 28) w godz.: 11:00-12:30. Wstęp bezpłatny, po uprzednim zgłoszeniu u pani Jolanty Węgiel (e-mail: jwegiel@up.poznan.pl, tel.: 695-744-932). Liczba miejsc jest ograniczona.

Tuż po wykładach będzie można wziąć udział w specjalnym pokazie live cooking”, na którym zostaną zaprezentowane inspiracje kulinarne na bazie produktów partnera naszej akcji - marki Proste Historie. Pokaz poprowadzi Marcin Świder – Mistrz Kuchni, Konsultant ds. Gastronomii Iglotex Professional. Dla osób zainteresowanych wpływem odżywiania się na stan swojego organizmu, przy osobnym stoisku będzie możliwość pomiaru składu ciała (m. in. zawartości tkanki tłuszczowej i mięśniowej) oraz uzyskania porad dietetycznych od profesjonalnych dietetyków.

W tym samym budynku (hol Collegium Maximum), w dniach od 31 stycznia do 29 lutego 2020 r., będzie prezentowana wystawa „Nie jem palmowego – chronię orangutany”, do której obejrzenia także serdecznie zapraszamy!

PDF icon 2020_UPP_Poznan.pdf563.5 KB