Zbudujmy razem domki dla owadów

luty 06, 2020 - 12:21

W ramach programu „EKO-AKTYWNI”, dzięki wygranej w konkursie charytatywnym organizowanym przez Aquanet S.A. pt. "Międzypokoleniowe poruszenie - dla dóbr ziemi zabezpieczenie” Wydział Leśny po raz kolejny zaprasza na Twórcze Działanie.

Zapraszamy całe rodziny - od najmłodszych członków do kochanych seniorów - na kolejne Twórcze Działanie! Znów będziemy mieli okazję zrobić coś dobrego dla środowiska, w którym żyjemy.  Sobota 22 lutego o godz. 10.00. Miejsce: Niepubliczna Szkoła Podstawowa Otwarte Drzwi, Al. Niepodległości 36,, 61-717 Poznań.

"EKO - AKTYWNI„ to projekt ekologiczno–edukacyjno-społeczny, którego głównym celem jest wspieranie i ochranianie pożytecznych gatunków ptaków, zwierząt i owadów.  Jednym z głównych założeń projektu jest wielopokoleniowe uczestnictwo, dlatego zaproszone zostały dzieci wraz z rodzicami, dziadkami, znajomymi i wszystkich, którym nie jest obojętny los naszej planety.

Organizatorzy: Stowarzyszenie na Rzecz Osób Niepełnosprawnych Otwarte Drzwi i Niepubliczna Szkoła Podstawowa Otwarte Drzwi

Partnerem projektu są:  Aquanet SA,Wydział Leśny - Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Ogólnopolskie Towarzystwo Ochrony Nietoperzy oraz Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Poznaniu.